Contact

info@kanoopijburg.nl

Bestuur

Voorzitter vacant

 

voorzitter@kanoopijburg.nl

Secretaris en kajakopleidingen
Irene Wouters
secretaris@kanoopijburg.nl
Penningmeester

 

Henk Steeman
penningmeester@kanoopijburg.nl
Algemeen bestuurslid
Evelien de Roos
Algemeen bestuurslid

 

Elmar van den Elzen

 

elmar.van.den.elzen@kanoopijburg.nl

Vertegenwoordiger SUP A. K.
Vertegenwoordiger Surfski
vacant

 

Disciplines

Kajakken Contactpersoon: Irene Wouters
kajak@kanoopijburg.nl
Surfskiën surfski@kanoopijburg.nl
Stand up Paddling Contactpersoon: Jeannet Engelen
sup@kanoopijburg.nl
 
Vertrouwenscontactpersoon

Carlo en Anke

vertrouwenscontact@kanoopijburg.nl

Zie : Vertrouwens Contact Personen

Sleutelbeheer sleutelbeheer@kanoopijburg.nl